суббота, 27 июня 2015 г.

Оберіг держави і нації

 28 червня наша країна відзначає День Констітуції. Саме 19 років тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу і став величезним кроком в розвитку демократичного українського суспільства.
     До відзначення цієї дати, в бібліотеці було оформлено тематичну виставку-перегляд "Оберіг нашої державності", де читачам було запропановано правознавчу та исторично-довідкову літературу.
    У дитячому віці не можливо знати детально всі закони, але основне, що їх стосується, вони повинні знати. Урок громадянства "Маленьким громадянам - великі права", проведений у бібліотеці для дітей, пройшов у формі обговорення правових ситуацій. Також діти читали вірші про Україну та розділи Конституції України.

    На годині спілкування "З греків у козаки: довгий шлях Конституції України" бібліотекар ознайомила читачів з історичними передумовами прийняття Основного закону України. Присутні мали змогу прослідкувати шлях, пройденний нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України 28 червня 1996 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий