вторник, 29 марта 2016 г.

Книжок дитячих незабуті гори

  



     Хоч наш вік - вік технологій та де б ми були, не тримаючи в руках книги. З глибокої давнини складає людство шану книзі – другу та пораднику.   Вже традиційним стало проведення у березневі дні Тижня дитячої книги.


  
                      
 Мета заходів - підтримати престиж дитячої літератури, пробудити інтерес до читання, прищепити дітям любов до книжки, дбайливе ставлення до неї, виховання потреби в читанні, підвищити інтерес дітей до ролі книжки в суспільному та історично-культурному житті, надати практичну допомогу щодо вибору книжок для читання та їх пошуку в бібліотеці, користування довідковими виданнями та періодикою,пропагувати читання і стимулювати всебічний розвиток дитини,сприяти моральному і духовному становленню підростаючого покоління .

   Це чудова нагода для популяризації серед дітей читання, книги і, власне, бібліотеки як скарбниці знань.
     У Завидокудашевській бібліотеці були оформлені виставка-експозиція «Книжковий        зорепад »  прес-веселка  «Навколо світу сторінками періодики» та довідкове бюро "Ці книги знають усе".



    Діти 1-3 х класів мали можливість ознайомитись із сільською бібліотекою, відвідавши подорож «До країни Читландії», а з дітьми 4-6 класів проведено бібліотечну годину на тему «Подорож у країну Словників» та літературний калейдоскоп «Книжок дитячих незабуті гори».

     

    Отож, тиждень книги закінчився, але тривають нові цікаві знайомства з джерелами мудрості і знань

суббота, 26 марта 2016 г.

Слава і гордість українського народу

                                     

     День Національної гвардії України — свято встановлене, як День Внутрішніх військ України.
  Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинитет.


   До цйого свята була оформлена тематична виставка «Слава і гордість українського народу».
  З метою військово-патріотичного виховання молоді, що є особливо актуальною темою в наш час, у бібліотеці провели патріотичну годину «Сьогодні славить вся країна синів своїх».
  У ході заходу діти ознайомилися з виникненням і розвитком Національної гвардії України, з її символікою та історією цього військового формування, що веде свій початок із глибини віків – від ІХ століття до сьогодення,а також  з діяльностію Національної гвардії України в зоні проведення антитерористичної операції.
  На завершення заходу присутні вшанували пам’ять захисників Вітчизни, які загинули при виконанні службових обов’язків та ціною власного життя відстоювали територіальну цілісність України, хвилиною мовчання.


  В цей День ми вітаємо гвардійців і їх родини! Бажаємо їм Божого благословення, високого професіоналізму, здоров’я і стійкості!

среда, 9 марта 2016 г.

Хай вічно сіяє Шевченкова весна


   Тарас Григорович Шевченко — великий поет, геній українського народу. Поет зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. У своїй творчості митець сягнув на світовий рівень. Його довершені твори сіють зерна світла й добра, палахкотять незгаслим полум’ям безкомпромісної справедливості, проникливої мудрості.  

    Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє.До річниці з дня народження Т.Г.Шевченко у бібліотеці було представлено тематичну виставку «То співець-предтеча, наш Кобзар Шевченко».   З  дітьми 4-7 класів проведено літературну годину «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став».  З плином часу все більше переконуємось, що поезії нашого Кобзаря — то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.