пятница, 19 февраля 2016 г.

Пам'ятаємо подвиг Небесної Сотні  «Небесна Сотня» — символічна назва загиблих учасників акцій протесту на Майдані у грудні 2013 — лютому 2014 року.
День Героїв Небесної Сотні - це свято мужності українського народу, це день свободи та рівноправ'я, день боротьби за краще майбутнє!

.  Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

  До цього дня в бібліотеці була представлена тематична викладка «Майдан-шлях до свободи». Аби вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість і розвивати бажання стати гідними громадянами України, з дітьми 3-6 класів пройшов урок шанування «Пам’ятаємо подвиг Небесної Сотні» з переглядом фільма «Хоробрі серця». А  запалення свічки пам’яті стало даниною тим, хто навічно пішов   від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Комментариев нет:

Отправить комментарий