суббота, 17 февраля 2018 г.

Ось так, Масляниця Щороку Масляна в Україні припадає на різний час. Вона відзначається рівно за тиждень до Великого Посту. У 2018 Масляна в Україні святкуватиметься з 19 по 25 лютого.
«Ось так, Масляниця», під такою назвою в Завидокудашевському сільському клубі  17 лютого пройшов захід. В бібліотеці до заходу організовано виставку- перегляд.  У фойє клубу  зібралися учасники сімейного клубу «Гармонія», колектив «Заспів», вокальний колектив «Україночка» з села Новоукраїнка, та дитячий колектив «Сонечко».
Ведучі заходу Єрмоленко І.І. та Антипенко О.І. привітали всіх присутніх з таким смачним та чудовим святом. Під оплески присутніх з`явилися Зима і Дід Мороз, які потішили присутніх зимовими загадками, та хороводами. А  потім завітали довгоочікувані гості: Масляна, та Сніговик з скоморохами. І тут уже розпочалися справжні веселощі. Масляна і Сніговик проводили конкурси: «Мисливці», «Зимова рибалка», «Заспіваймо пісню веселеньку», а як весело всі танцювали «Танок з мітлою», та багато інших. Вокальні колективи подарували присутнім багато українських пісень.


  На завершення свята Масляна запросила : «Ми сьогодні грали і співали, Свято Масляної весело вітали. А тепер вже, як годиться, можемо млинцями пригоститься!». Ведучі пригостили присутніх смачними млинцями та чаєм.

Комментариев нет:

Отправить комментарий