пятница, 4 декабря 2015 г.

Добро і милосердя єднають серця  Цей день-не святкова дата,тож вітання тут не зовсім доречні.Та й з чим вітати?З тим,що хтось має значні проблеми зі здоров'ям і потребує допомоги й підтримки?А чи про це треба згадувати лише раз на рік?
    Основною метою заходів,проведених до цього дня, є інформування суспільства в напрямку підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями.
    У бібліотеці пройшла інформаційна година "Ми не байдужі до чужого горя",на якій звернули увагу на проблеми людей з обмеженими можливостями в сьогоднішньому суспільстві та на основні нормативні документи,які гарантують їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі у всіх сферах життя суспільства:Закони України "Про основи соціальної захишеності інвалідів в Україні","Про реабілітацію інвалідів в Україні"та інші.
    У сільському клубі презентована виставка робіт,виготовлених руками Мостовенко Оксани ..В експозиції представлені її творчі здобутки,усього понад 30-ти робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
Комментариев нет:

Отправить комментарий