суббота, 7 апреля 2018 г.

Благословення сходить з небес


Бібліотека запрошує усіх користувачів відвідати книжково-ілюстративну виставку «Засяє промінь із небес – Христос Воскрес!», яка присвячена відзначенню одного з найбільших і найсвітліших релігійних свят – Христового Воскресіння.


Споконвіку Великдень вважається чи не найбільшим святом. Воно пов'язане із воскресінням Ісуса Христа, а отже, символізує перемогу добра над злом і світла над пітьмою.
Про походження свята та народні традиції, особливості відзначення Великодня в Україні розповідають видання, які представлені на презентованій книжково-ілюстративній виставці. Відвідувачі виставки зможуть ознайомитися із книгами українських етнографів, які висвітлюють національні особливості українських Великодніх свят. З видань, представлених на виставці, ви дізнаєтесь, що потрібно покласти у великодній кошик, господині віднайдуть смачні рецепти пасок, великоднього печива та красиві великодні декорації для своєї оселі.
Тож у ці святкові дні Воскресіння Христового запрошуємо вас на перегляд книжково-ілюстративної виставки-інсталяції  і ви отримаєте багато позитивних емоцій від спілкування з книжковими виданнями, представленими на експозиції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий